klasik çalışma odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sinerji Klasik Çalışma Odası

Versace motiflerinin yer aldığı geniş bir çalışma masasına sahip olan, çalışma odası takımı, en şık yaşam alanlarına hitap ediyor. Çalışma mekânlarında ceviz tonları ile altın varağın, yılların eskitemediği zarafetini yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Sinerji klasik çalışma odası mobilyaları, sade ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. İhtişamlı bir kitaplıklı vitrin, zarif koltuklar ve alışılagelmişin dışında bir masa dizaynı ile çalışma alanınıza değer kazandıracak yepyeni bir tasarıma sahip. Sinerji çalışma odası takımı modeli, içindeki klasik çalışma masası, ön tarafındaki ilave masa eki ile daha kullanışlı bir hale gelmiş.

Özellikle kısa süreli toplantılarda, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz ile aynı hizada çalışma imkânı tanıyan masa eki, lüks ofis odası takımını daha kullanışlı hale getirmiş. Hem çalışma masası hem de toplantı masası olarak kullanılan fonksiyonel bir masa modeli olan Sinerji, parlak veya mat cila seçenekleri ile tercih edilebilir.  Görkemli ofis odası mobilyalarına masa ve vitrin ile kombin olacak ofis konsolu modelleri de ilave edilebiliyor. Sinerji lüks ofis mobilyaları istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte size özel olarak üretilebiliyor. Sinerji çalışma odası mobilyaları takım olarak alınabildiği gibi, isteğe göre tek tek olarak da tercih edilerek çalışma odalarınızı konseptinize uygun olarak dizayn etme imkanını size sunuyor.

klasik ofis mobilyası
Kapaletti Klasik Ofis Takımı
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
avangard ofis takımı
Vidanni Avangard Ofis Takımı
klasik ofis mobilyası
President Klasik Çalışma Masası
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
krem rengi ofis takımı
Bianca Sedef Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp