lüks makam odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kapaletti Golden Makam Odası

Makamına gelen misafirlerini lüks ve ihtişamla çevrili bir mekanda ağırlamak isteyenler için tasarlanan Kapaletti golden lüks makam takımı zarif görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandıracak. Kapaletti makam takımı, bir adet masa, kütüphane, şifonyer, sehpa ve kesondan oluşuyor. Sizin isteğinize göre makam odasına misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir. Lüks makam odası takımı şık olduğu kadar ergonomik bir kullanım deneyimi de sunuyor. 

Prestijli ofis konseptlerine uygun ve mekana özel olarak istenilen çeşitli renk ve ölçüde yapılan Kapaletti klasik makam odası takımı el işçiliği ile üretilebilmektedir. Usta el işçiliğiyle baştan sona hakiki deri ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip. Kapaletti ofis takımının en avantajlı yanı ise istediğiniz şekilde size özel olarak dilediğiniz şekilde üretilebilmesidir. Bu sayede dilediğiniz konseptteki makam odası dekorasyonuna kavuşacak ve prestijinize prestij katacaksınız. Kapaletti ofis takımı yine kendi grubundan olan Kapaletti duvar ünitesi ve misafir bölümleri için deri döşemeli Kapaletti koltuk takımı ile desteklenerek, ahenk içerisinde bir makam odası dekorasyonu elde edilebilir.

klasik ofis mobilyası
Kapaletti Klasik Ofis Takımı
klasik berjer
Seyhan Sohbet Takımı
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
ofis mobilyaları
Eftelya Klasik Ofis Takımı
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
krem rengi ofis takımı
Bianca Sedef Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp