Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

President Klasik Çalışma Masası

İşine ve çalıştığı mekana değer veren patronlar için tasarlanan President klasik çalışma masası lüks görünümü ile size ve mekanınıza yeni bir prestij kazandıracak. President klasik ofis mobilyaları, bir adet makam masasından oluşuyor. Fakat isteğe göre, kütüphane, konsol, ofis dolabı, sehpa, tv ünitesi, misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebiliyor. Prestijli ofis mimarisi projelerinde makam odasına özgün olarak istenilen renk ve ölçü çeşitliliğinde yapılan President lüks ofis çalışma masası ustaca el işçiliği ile üretiliyor. Tasarımıyla görenleri, kendisine hayran bırakacak olan klasik çalışma masası, lüks yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediliyor.

Hakiki deri veya isteğiniz dahilinde dokuma kumaş ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya da sahip. Bu şekilde üretilen makam odası koltukları özellikle uzun çalışma saatlerinde sizlere ortopedik bir oturum hissi ortaya koyuyor. President ofis takımı dilediğiniz yapıda konseptinize uygun olarak tasarlanabildiği için özellikle hayallerinizdeki makam odasına kolaylıkla kavuşabileceksiniz. İşyerlerinde lüks ofis dekorasyonuna sahip olmak isteyenlerin tercihi olan bu klasik makam masası modeli klasik mobilya sanatının tüm özelliklerini taşıyor. President çalışma masasını ofis takımı olarak tercih edenler, President Suite klasik makam odası modelini inceleyerek, ofislerinde belli bir uyum içerisinde konseptler yaratabilirler.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
antik klasik avize
Antik Mumlu Avize
asortie klasik bar takımı
Safir Klasik Bar Takımı
klasik ofis mobilyası
Marküteri Klasik Ofis Takımı
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
klasik ofis tasarımı
Cunda Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp