ofis mobilyaları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Eftelya Klasik Ofis Takımı

Çalışma mekânlarında, zerafeti, şıklığı, zengin bir atmosferi ve fonksiyonel bir konforu bir arada yaşatan Eftelya klasik ofis takımı modeli, yeni sezon klasik ofis mobilyaları koleksiyonunun en fazla dikkat çeken tasarım. Makam odalarına, ihtişam katan, lüks ofis takımı, lüks dekorasyonun direkt olarak temelini oluşturmaya geliyor.Ofisine konuk olan misafirlerini ve müşterilerini ihtişamlı ve zarif bir mekanda ağırlamak isteyen yöneticiler için tasarlanan Eftelya klasik makam odası takımı harika görünümü ile size ve mekanınıza önemli bir prestij kazandıracak. Eftelya lüks ofis mobilyaları, bir adet masa, kütüphane ve sehpadan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebiliyor. Hakiki deri veya isteğe göre dokuma kumaş ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya sahip.

Eftelya ofis koltukları özellikle uzun çalışma sürelerinde, kullanıcıya ortopedik bir konfor sunuyor. Klasik ofis takımı modelinin en dikkat çeken özelliği ise, çalışma masasında oymalı oval ayak. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen masa ayağı ofis odasının dekorunu ön plana çıkarıyor. Fakat çalışma masalarının ön kısımlarını kapalı olarak tercih edenler için de Eftelya masanın açık olan ön kısmı, vitrin ile kombin olacak şekilde kapatılabiliyor. Prestijli ofis projelerinde mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan Eftelya lüks ofis takımları el işçiliği ile üretiliyor. Eftelya ofis takımının en avantajlı yanı ise istediğiniz şekilde size özel olarak üretilebilmesidir. İş yerlerinde lüks ofis dekorasyonu yapmak isteyenlerin tercihi olan klasik makam odası takımının masası ve kütüphanesi klasik mobilya sanatının tüm özelliklerini taşıyor.

klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
sohbet köşesi
Panorama Sohbet Köşesi
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
krem rengi ofis takımı
Bianca Sedef Ofis Takımı
klasik ofis tasarımı
Cunda Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp