klasik makam odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elit Klasik Makam Odası

Prestijli çalışma alanları içerisinde müşteri veya misafirlerini şık ve ihtişamlı bir ofis ortamında ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği elit makam takımı modeli, bir kanepe, iki berjer, bir orta sehpa, iki servis sehpası, bir tv standlı kütüphane tarzında duvar ünitesi ve konsoldan oluşuyor. Geniş ürün skalasına sahip makam odası modelinde, takımın bu parçaları set olarak alınabildiği gibi sizin istek ve arzularınıza uygun olarak da tek tek alınabilmektedir.

Lüks makam odası modeli, makam odanızın genişliğine ve makam odanızda tercih edeceğiniz konseptin tasarım diline göre dilediğiniz ölçülere göre dizayn edilebilmektedir. Elit makam odasında hakiki orijinal deri kullanılırken döşemelerinde ise ortopedik malzemeler kullanıldı. Asaletin ve kararlılığın rengi olan eskitme ceviz ile renklendirilen lüks ofis mobilyası, farklı renk seçenekleri ile hayal gücünüzdeki makam odasına rahatlıkla kavuşmanız için size özel üretilebiliyor. Genellikle sıklıkla tercih edilen Apolyon deri koltuk takımı ile kombin edilen Elit makam odası, mekanın ölçüsüne ve genel dekoruna göre özel olarak rahatlıkla projelendirilebilirken, bu konuda destek isteyenler tarafından Asortie Mobilya tarafından sunulan mimarlık hizmetiyle geniş konsept seçeneklerinde kendine yer buluyor. Lüks makam odası takımına şimdi sahip olmak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
lüks makam odası
Kapaletti Golden Makam Odası
klasik ofis mobilyası
Safir Klasik Ofis Takımı
sohbet seti
Panorama Golden Sohbet Seti
klasik berjer koltuk
Victoria Klasik Berjer Seti
asortie klasik makam odası
Venedik Klasik Makam Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp