klasik makam odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Fors Klasik Makam Odası

Çalışma mekânlarında ceviz tonları ile altın varağın, yılların eskitemediği zarafetini yaşamak isteyen patronlar için tasarlanan Fors klasik makam odası takımı, sade ve aynı zamanda zarif tasarımı ile çalışma mekânına zengin bir atmosfer kazandırıyor. Makamına gelen misafirlerini ihtişamlı ve zarif bir mekânda ağırlamak isteyenler için tasarlanan Fors klasik makam odası modeli, bir makam odasında olması gereken tüm ofis mobilyalarını barındırıyor. Fors lüks ofis mobilyaları harika görünümü işinize değer ve prestij kazandırdığı gibi ziyaretinize gelen misafirlerinize de unutulamayacak bir etki bırakacak. Fors makam takımı, bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşuyor. İsteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir. Hakiki deri ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar da ergonomik bir yapıya da sahip.

Ortopedik malzemeleri ile döşenen ofis koltukları uzun çalışma saatlerinde konforlu bir oturum sunuyor. Fors lüks makam odasındaki dolaplar ölçüye göre duvardan duvara şeklinde yapıldı. Dolaplar içinde kütüphane, vitrin, tv ünitesi ve gümüşlükler bir arada sunuldu. Duvardaki ısıtma peteği, ısı kaybına yol açmayan dekoratif ahşap ile kaplandı. Yine makam odası dekorasyonu güzel bir yağlı boya tablo ile ön plana çıkarıldı. Ofis dekorasyonu içindeki avize modelleri ve aksesuarlar ile de makam odası dekoru tamamlandı. Prestijli ofis projelerinde mekâna özel olarak istenilen renk ve ölçüde yapılan Fors klasik ofis takımı el işçiliği ile üretiliyor. İpek mat ceviz zemin üzerine gerçek altın varak işlemeleri ile süslenen Fors doğal ahşap ofis takımı modelinin en avantajlı yanı ise mekâna göre ölçülerde ve istediğiniz renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebilmesidir. Şimdi daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştimekten memnuniyet duyacağız. 

deri salon koltuk takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
avangard ofis takımı
Vidanni Avangard Ofis Takımı
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
krem rengi ofis takımı
Bianca Sedef Ofis Takımı
klasik ofis tasarımı
Cunda Klasik Ofis Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp