Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Malta Klasik Köşe Takımı 

Özel dokuma kumaşı, kapitoneli tasarımı ve yaşam mekanlarına göre ayarlanabilir tasarımıyla, lüks bir köşe koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arsaında yer alıyor. Malta köşe takımı, evlerinde modern mobilyanın konforunu ve klasik mobilyanın zarif ve ihtişamlı görünüşünü bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar için dizayn edildi. Aynen Girne avangard koltuk takımı modelinde olduğu gibi, kanepelerin sırt, saçak ve kol kısımlarından uygulanan kapitone işçiliği ile dikkat çekiyor. Kanepelere uygulanan oval kollar köşe takımında da kullanıldı. Malta köşe takımında kullanıcıya ergonomik bir oturum sağlayan birinci sınıf döşeme malzemeleri ve kaliteli dokuma kumaşlar kullanıldı. Köşe takımına kullanıcının isteğine göre bir veya iki adet berjer ve orta sehpa da ilave ediliebiliyor. İstenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebilen Malta köşe koltuk takımı, size ve yaşam mekanınıza değer katacak.

Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp