Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Athena Klasik Köşe Takımı

Lüks yaşam alanlarında tercih edilen, lüks köşe koltuk takımı, göz alıcı tasarımının yanında rahat oturumuyla üst düzey konforu vaad ediyor. En lüks yaşam alanlarına sahip kullanıcıların tercihleri arsaında yer alan, köşe koltuk takımına şimdi yakından bakın. Athena köşe takımı, zarif tasarımı ve mekana katttığı farklı havası ile Asortie köşe koltuk takımı koleksiyonunun en fazla tercih edilen tasarımı. İçe dönük kenarları ile ovalleştirilmiş kanepesi, iki adet berjeri ve isteğe göre kombin edilen orta sehpası ile yaşam mekanlarına değer katıyor. Üzerinde cam kullanılan orta sehpa kullanıcının tercihine göre puf şeklinde de yapılabiliyor. Kanepenin sırt kısmı komple kapitone olarak döşendi. Minder saçaklarında kullanılan ve püskül havası verilen kumaşlar takıma göz alıcı bir hava kattı. Köşe takımının kanepesinde 9 adet kırlent kullanıldı. İsteğe göre artırılabilen kırlentlerdeki renk kombinasyonu takımda hemen göze çarpıyor. Tamamen doğal ahşaptan üretilen Asortie köşe koltuk takımı modelleri, istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile mekana özel olarak üretilebiliyor. 

Lüks köşe koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceğiz. 

mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
şık klasik koltuk
Chester Koltuk Takımı
klasik yatak odası jozephine
Kraliçe Aden Bench
yatak odası benç
Kapaletti Benç
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp