Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı

Mavi rengi ile dekorasyonunuzda dikkatleri üzerine çekecek olan lüks köşe koltuk takımına yakından bakın. Köşe koltuk takımları yaşam mekanlarında kendilerine daha fazla alan bırakmak isteyen kullanıcılar için tasarlanıyor. Rahat, şık ve zarif tasarımı ile Diana köşe koltuk takımı mekana değer katan bir albeniye sahip. Farklı renk seçenekleri ve odanıza uygun farklı ölçü seçenekleri ile üretilebilen Diana modeli, bir adet köşe kanepeden oluşuyor. İsteğe göre bir veya iki adet berjer ve orta sehpa da ilave edilebiliyor. Diana köşe takımında kullanıcıya rahat ve konforlu bir oturum sağlamak için ortopedik süngerler ve birinci sınıf dokuma kumaşlar kullanıldı. Kanepenin alt kısmındaki görünür olan ahşap baza kısmı, istenildiğinde kumaş ile kaplanarak görünmez hale getirilebiliyor. Diana köşe koltuk modeli, arzu edildiğinde kapitoneli chester koltuk takımı tarzında da üretilebiliyor.

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
Onbeş kollu avize
Onbeş Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp