Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şimarık Klasik Köşe Takımı

Pofuduk tasarımıyla, oturduğunuzda içine gömülebileceğiniz, üst düzey konforu vaad eden, lüks köşe koltuk takımı lüks ve gösterişli yaşam alanlarınızda kendisini bulacak. Estetikli tasarımı ve konforuyla kullanıcısını memnun eden köşe koltuk takımına şimdi daha yakından bakın. Şimarık köşe kanepe sade ve şık tasarımı ile oturma odası dekorasyonunda mekana tatlı bir stil kazandırır. Farklı renk ve ölçü seçenekleri ile yeni sezon köşe koltuk takımları koleksiyonu için tasarlanan Şimarık, kalite ve konforu ile de ön plana çıkıyor. Birinci sınıf iz yapmayan ve leke tutmayan kumaş ile üretilen köşe kanepe modeli mekana özel olarak farklı motiflerde de tasarlanabiliyor. Pufuduk döşeme tarzı ile son derece rahat bir oturum sağlayan klasik köşe kanepe modeline isteğe göre sehpa da ilave edilebiliyor. Şimarık köşe takımı, kullanıcının isteğine göre iki kanepe ve iki tekli koltuk şeklinde de tasarlananabiliyor.

Lüks köşe koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
klasik jozefin modeli
Şimarık Klasik Jozephine
şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp