Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Doha Klasik Köşe Takımı 

Mekanlarında şark köşesi tarzını tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan sedir modelleri, çok fazla talep görünce, daha küçük mekanlar için de aynı forumda köşe takımı olarak tasarlandı. Doha klasik köşe takımı tamamen doğal ahlaptan el içiliği ile üretildi. Mekana özel olarak istenilen ölçüde yapılabilmesi, kullanıcı için modeli daha da cazip kılıyor. Köşe takımında konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen sedir görünümlü köşe takımı modeli, isteğe göre daha alçak oturumda da alçak şark köşesi tarzında üretilebiliyor.

Klasik ve kültürel motiflerin yer aldığı, klasik köşe takımı, karakteristik tasarımıyla tercih edildikleri alanın ambiyansını değiştiriyor. Dekorasyonunuzun temellerini emanet edeceğiniz, köşe takımı, daha çok meclis odaları, konuk ağırlama alanları ve lüks konutlarda toplu sohbet alanlarında kullanılıyor.Doha köşe takımının alt kısımlarındaki ahşap bazalara isteğe göre çekmece de konulabiliyor. Doha köşe koltuk modeli daha büyük mekanlar için Doha meclis odası olarak da tasarlandı.

mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
kollu_klasik_avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 04
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
klasik kapitoneli köşe koltuk
Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe takımı modelleri
Morocco Klasik Köşe Takımı
sedir meclis odası
Doha Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp