klasik kapitoneli köşe koltuk
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı

Mavi rengi, ahşap oyma motifleri, altın varakları ve kapitoneli tasarımıyla salonlarınıza göz alıcı bir soluk katacak olan klasik köşe koltuk takımına şimdi yakından bakın. Özel dokuma kumaşı ve ergonomik süngerleri ile imal edilen, köşe koltuk takımı, tasarımındaki göz alıcılık kadar konforuda ön planda tutuyor. 

Yaşam mekanlarında zerafet ve ihtişamı ön plana çıkarmak isteyen klasik mobilya tutkunları için tasarlanan Asalet köşe takımı modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yeni sezonun en fazla ilgi gören klasik köşe modellerinden biri olan Asalet, kullanıcıya rahat bir oturum sağlayan ergonomik yapısı ile de öne çıkıyor. Birinci sınıf döşeme malzemelerinin ve kaliteli dokuma kumaşların kullanıldığı köşe takımında konforlu zamanlar geçirebilirsiniz. Yan kısımları komple oyma olan koltuk takımındaki, oyma taçlar da modele farklı bir zenginlik kazandıryor. Asalet koltuk takımına isteğe göre orta sehpa veya zigon sehpa da ilave edilebiliyor. Yaşam mekanlarında köşe koltuk yerine normal koltuk takımı tercih edenler için ise Asalet klasik koltuk takımı üretildi.

Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
klasik jozefin tasarımı
Ebrar Jozephine
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp