Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Aristokrat Avangard Koltuk Takımı

Lüks yaşam alanlarınızda dekorasyonunuzun temelini oluşturacak Avangard koltuk takımını keşfedin. Özel el oyması ahşap işçiliklerinin ön planda tutulduğu avangard koltuk takımı lüks yaşam alanlarında tercih edilmesi amacı güdüldü. İstenildiğinde gerçek altın kaplama ile bezenen lüks koltuk takımı klasik yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Aristokrat klasik koltuk takımı, standart klasik koltuk takımlarından farklı bir görünüme sahip. Daha sade oymaların kullanıldığı koltuk takımında, gerçek altın varak işlemeler kullanıldı. İsteğe göre gümüş yaprak varak ile de yapılabilen salon takımı modeli tamamen doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşan takıma istenildiğinde sehpa takımı da ilave edilebiliyor.

Aristokrat koltuk takımının sırt bölgesi kapitone ile döşendi. Tekli koltuklar ise kapitone yerine zarif bir sırt pilisesi ile dizayn edildi. Döşemesinde, kullanıcıya konforlu bir oturum sunan ortopedik süngerlerin kullanıldığı Aristokrat lüks koltuk takımı tasarımı, istenilen renk ve ölçüde üretilebiliyor. Daha küçük mekanlar için aynı model, sohbet seti olarak da dizayn edildi.

köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
Defne Klasik Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
sohbet fiskos takımı
Aristokrat Fiskos Seti
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
doğal ahşap sohbet seti
Burgaz Sohbet Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp