Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elita Klasik Koltuk Takımı

Klasik yaşam alanlarında tercih edilen lüks oturma grubu özel kumaşı, dikkatleri üzerine çeken tasarımı ve ahşap oyma motifleri ile tüm görenlerin ilgisini çekiyor. Modern ile klasik çizgilerin uyumlu şekilde kombine edilmesi ile tasarlanan Elita lüks koltuk takımı, salonlarında gösteriş ile konforu bir arada isteyenlerin tercihi oluyor. Klasik koltuk takımlarının alışılagelmiş gövde tasarımlarından farklı olarak dizayn edilmiş sırt ve kol kısımları ile göze çarpan Elita koltuk takımı, iki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşuyor. İsteğe göre kendi motiflerinden tasarlanan klasik sehpa takımı ile de kombine edilebiliyor. Kanepe ve koltukların alt saçakları klasik oyma işçiliği ile mükemmel bir görünüme kavuşturulurken, üst kısımları daha spor tarzda döşendi. Lansman rengi olarak pembe rengi tercih edilen kanepe takımının kumaş ve rengi de kullanıcıların taleplerine bağlı olarak değiştirilebiliyor. 

Lüks koltuk takımı klasik yaşam alanlarında mükemmel uyumu temsil etmesi için tasarlandı. Yaşam alanlarına tam uyum sağlaması adına özel ölçü ve renk seçenekleri ile kullanıcılara özel olarak imal edilen klasik oturma grupları kullanıcılara özel olarak üretiliyor. Lüks oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletmeniz yeterli olacaktır. 

Kullanıcıya rahat bir oturum sağlayan koltuk takımında birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri kullanıldı. Tamamen doğal ahşaptan el oyması işçiliği ile yapılan klasik oturma grubu tasarımının ahşap kısımlarında altın varak uygulaması yapıldı. İsteğe göre renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebilen ve genellikle kendi grubu olan Elita klasik yemek odası takımı ile kombin edilen koltuk takımı, size ve evinize değer katacak.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp