Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elita Sedef Koltuk Takımı

Elita sedef koltuk takımı, zarif tasarımı ve beğeni toplayan tasarımıyla, salon dekorasyonunuza zenginlik katacak. Özellikle konforlu tasarımıyla, ergonomik ve rahat bir konsepte sahip olan, sedef koltuk takımı, ahşap kısımlarındaki sedef dokusuyla beğeni topluyor. Oturma odanızda, tüm dikkatleri üzerine çekecek olan sedef koltuk takımı, kırlentleri ve özel dokuma kumaşı ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Köşeli tasarımıyla lüks yaşam alanlarınızda ağırlığını ön plana çıkartıyor. Sedef desenlerine sahip olan, koltuk takımı, iki kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteklerine bağlı olarak takım ile uyumlu, zigon sehpa ve orta sehpa da dahil edilebiliyor. 

Elita sedef klasik oturma grubu, özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcıların zevkine ve yaşam alanlarına uygun olarak imal edilebiliyor. Elita sedef klasik koltuk takımını tercih eden kullanıcılar, yaşam alanlarında tam uyumu sağlamak adına, Elita sedef yemek odası takımı da yaşam alanlarına dahil ediyor. Şimdi lüks yaşam alanlarınıza, eşsiz tasarıma sahip lüks koltuk takımını dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

Elita Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Elita Klasik Koltuk Takımı
Elita Klasik Yatak Odası Takımı
Elita Sedef Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp