Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Apolyon Deri Koltuk Takımı 

Şık ve narin duruşu ile salonlarınıza Osmanlı ihtişamı kazandıran Apolyon koltuk takımı modeli, oyma işçiliğinin mükemmel sanatı ile süslendi. Tamamen doğal ahşaptan el oyması ile üretilen klasik koltuk takımı tasarımında, yıllara meydan okuyacak dayanıklılıkta birinci kalite sünger ve kaplama malzemesi kullanıldı. Leke tutmayan kumaşlar ile kaplanan koltuk takımı, iki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşuyor. İsteğe göre orta ve yan sehpalar ile kombine edilebilen koltuk takımında beyaz lake renk tercih edildi. Fakat klasik tutkunları için vazgeçilmez renk olan altın varak veya gümüş varak ile de üretilebiliyor.

Tekli koltuk, berjer tarzından farklı olarak aynen kanepelerdeki kol kısımları gibi kapalı tekli koltuk olarak üretildi. Berjeler isteğe göre açık kollu olarak da yapılabiliyor. Asortie müşterileri için özel olarak üretilen model, orjinal deri koltuk takımı olarak da üretildi. Yaşam mekanlarının dekoruna göre daha avangard tarzında chester model isteyenler için Arya chester koltuk takımı önerilirken, daha modern ve sade chester isteyenler için ise Asortie chester koltuk takımı önerilebilir. Apolyon koltuk takımı modeli istenilen renk ve ölçü seneçekleri ile mekana özel olarak üretilebilir. Klasik deri koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
Nara Klasik Yemek Odası Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
deri salon koltuk takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
şık klasik koltuk
Arya Chester Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp