Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Chester Koltuk Takımı

Sade bir tasarımı ve zarif hatları olan chester koltuk takımı, tercih edildiği alanlara zarafet katıyor. Beyaz rengi ile yaşam alanlarına ferahlık katacak olan kanepe takımı konforuyla da göz dolduruyor. Chester kanepe tutkunları için özel olarak hazırlanan koltuk takımında kapitone sanatının en titiz işçiliği kullanıldı. İki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşan takımda, genellikle kanepelerin birinde farklı bir renk tercih edildi. Kullanıcının isteğine göre lüks sehpa takımı ile de kombine edilebiliyor. Lükens tarzında ayakların kullanıldığı takımda beyaz lake ve altın varak renkleri tercih edildi. Takımın berjerleri ile kanepeler aynı tarzda tasarlandı. Klasik chester koltuk modellerinden farklı olarak sabit minderin tercih edildiği Chester koltuk takımında birinci sınıf kumaş ve sünger kullanıldı.

Yıllara meydan okuyacak dayanıklılığa sahip koltuk takımı salonlarınıza prestij kazandıracak. Chester modellerde yaşam alanlarının dekoruna göre avangard çizgileri tercih edenler için Arya koltuk takımı önerilirken, evlerinde sadeliği ve zerafeti ile öne çıkacak klasik chester koltuk modeli isteyenler için ise Apolyon chester koltuk takımı veya Yasemin chester koltuk takımı önerilebilir.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp