Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ROMAN KLASİK KOLTUK TAKIMI

Roman klasik koltuk takımı zengin ahşap oyma işçiliği ile salonunuzda fark yaratacak. Doğal gürgen ağacından tamamen el işçiliği ile icra edilen klasik kanepe takımı torunlarınıza miras bırakacağınız bir antika mobilya niteliği taşıyor.

Roman klasik kanepe takımının üretiminde birinci sınıf özel dokuma kumaş ve gerçek altın varak işlemeler kullanıldı. Koltukların dizaynı konforunuzu ve ön planda tutmak için ergonomik bir yapıda tasarlandı. Ahşap oyma motifleri ve kumaş motifleri ile ön plana çıkan koltuk takımı, alışılmış tasarımların dışında bir çizgi sunuyor. Klasik ahşap oturma grubu iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. İsteğinize göre klasik salon takımına ahşap orta sehpa ve ahşap yan sehpalar ilave ediliyor.

Asortie klasik salon takımı modelleri salonunuza uyum sağlaması açısından istediğiniz renk ve ölçüde, sadece size özel olarak üretilebiliyor. Roman klasik koltuk takımı fiyatını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sistemimize düşen talebiniz doğrultusunda, deneyimli satış temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
asortie klasik koltuk takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
lüks_mumlu_avize_modelleri
Kasnaklı Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp