Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VICTORIA KLASİK SALON TAKIMI

Sahip olduğu gösteriş ve zerafet ile Asortie klasik koltuk koleksiyonunun en gözde sanat eserleri içinde yer alan Victoria koltuk takımı, iki adet kanepe, iki adet berjer ve sehpa takımları ile salonlarınıza saray havası kazandıracak. Taçlı ve taçsız seçenekleri ile istenilen renk ve ölçüde üretilebilen bu özel klasik koltuk takımı, altın varak uygulamaları ile mükemmel ve gözalıcı bir görünüme kavuştu.

Sultanlara layık birinci sınıf kumaşların kullanıldığı koltuk takımında farklı desenlerle bezenmiş beş adet kırlent bulunuyor. Açık kollu klasik berjer ile kombine edilmiş Victora klasik koltuk takımı, rahatlığı ile de dikkat çekiyor. Asortie'nin müşterilerine sunduğu bu özel şaheserde Osmanlı motifleri, usta oyma işçiliği ile nakış nakış işlendi. Victoria lüks koltuk takımı modeli ortopedik yapısı ile konforlu ve rahat bir oturum sağlıyor. Estetik tasarımı ile gözlere hitap ederken, konforlu oturumu ile de kullanıcısını memnun ediyor. Lüks yaşama alanlarına ihtişam katacak klasik salon takımı özel ölçülerde de üretilebiliyor. İsteğe göre kumaş yerine deri ile de döşenebilen koltuk takımı yeni sezonun en fazla satan modelleri arasında yer alıyor.

rahat koltuk takımları
Este Klasik Koltuk Takımı
avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp