Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

İhtişam Blue Klasik Koltuk Takımı

Gökrmeli oyma motifleri ve altın sarısının mavi rengi ile mükemmel uyumunu temsil eden klasik koltuk takımını keşfedin. Lüks koltuk takımı, yaşam alanlarında göz alıcı bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı. Yıllarını klasik mobilya üretimine adayan ustaların ellerinden çıkan ahşap oyma motifler, emeğin vücut bulmuş hali olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Klasik kanepe takımını seyredenlerin hayranlıklarını gizleyemediği eşsiz oyma motifleri, koltuk takımının karakteristik özelliğini vurguluyor.

Lüks yaşam alanlarında tercih edilen İhtişam blue klasik koltuk takımı, birinci sınıf gürgen ağacı, ergonomik sünger ve özel dokuma kumaştan, tamamen el işçiliği ile üretildi. El oyması ahşap oyma motiflerinde gerçek altın varak kullanılan lüks kanepe takımı, işlemelerindeki her detayı gözler önüne seriyor. Hem konforu hem de ihtişamı bir arada sunan klasik koltuk takımı kullanıcısını memnun ediyor.

Yaşam alanlarınıza özel olarak üretilebilen koltuk takımı, ölçü seçenekleri ile tüm mekanlara uyum sağlıyor. İki berjer ve iki adet üçlü koltuktan oluşan kanepe takımına, ahşap orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor.

Lüks koltuk takımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak adına tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
Klasik mutfak modelleri
İhtişam Klasik Mutfak
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Olimpos Gold Yatak Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Ekselans Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp