Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Ekselans Klasik Koltuk Takımı

Lüks klasik koltuk takımı göz alıcı tasarımı ve oyma motifleriyle ilk görüşte aşk etkisi yaratıyor. Klasik yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak Ekselans klasik koltuk takımı şık tasarımıyla kullanıcılarını büyülüyor. Lüks ve görkemli yaşam alanları dizayn etmek isteyen kullanıcıların zevkine uygun olarak icra edilen klasik koltuk takımı beklentiden fazlasını sağlıyor.

Klasik koltuk takımı, şık olduğu kadar konforlu bir oturum tecrübesi de sunuyor. En az görkemli oyma motifleri kadar değerli bir konfor sunan lüks koltuk takımı ergonomik süngerler ve özel dokuma kumaş kullanılarak üretildi. Böylece yaşam alanlarınızda gözlere hitap ederken, konforuyla da kullanıcısının memnun edecek.

Lüks koltuk takımı iki adet üçlü klasik koltuk, iki adet klasik tekli koltuktan oluşuyor. Opsiyonel olarak takıma klasik aksesuar ürünleri ve ışıl ışıl yaşam alanları oluşturmak adına lüks avize modelleri de dahil edilebiliyor. Klasik koltuk takımını tercih eden kullanıcılar eşsiz bir yaşam alanı dizayn etmek için takımın kendi grubundan olan Ekselans klasik yemek odası takımını da satın alıyor.

Lüks oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak ve sorularınıza yanıt bulmak için, ürün bilgi formunu doldurabilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Olimpos Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Klasik Yemek Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Gold Yatak Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Ekselans Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp