Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Olimpos Gold Klasik Koltuk Takımı

Etkileyici ahşap oyma motifleri ile şık yaşam alanları oluşturan klasik koltuk takımı kullanıldığı alanlarda ilgi odağı oluyor. Yaşam alanlarında klasik ve lüks bir dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği Olimpos gold klasik koltuk takımı tamamen doğal ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varaklı kaplaması ile lüks mobilya çıtasını daha da yükseğe çıkartıyor.

İki üçlü klasik kanepe ve iki klasik berjerden oluşan lüks oturma grubuna kullanıcıların isteklerine bağlı olarak klasik ahşap orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor. Böylece mükemmel bir dekorasyonu oluşturmanızı sağlayan ahşap oturma grubu kullanıcısını memnun ederken, konukları da etkiliyor. Böylece göze hitap eden lüks koltuk takımı, aynı zamanda kullanışlılığı ile de konforu vaad edebiliyor. 

Tasarımında tercih edilen özel dokuma kumaşı, el oyması ahşap oyma motifleri, ergonomik ve konforlu bir oturum sağlayan birinci sınıf süngeri bir koltuk takımının beklentisinin üzerinde bir konfor sunuyor. Özellikle yaşam alanlarına ve kullanıcıların isteklerine bağlı olarak renk ve ölçü seçenekleri ile yalnızca kullanıcılara özel olarak yeniden üretiliyor. Lüks kanepe takımını satın alan kullanıcılar dekorasyonunda mükemmel uyumu sağlamak adına takımın kendi grubundan olan, Olimpos gold yatak odası takımı ve Olimpos gold yemek odası takımını da satın alıyor. Altın varaklı koltuk takımının fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Tüm sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Fenomen Gold Koltuk Takımı
Fenomen Black Koltuk Takımı
Olimpos Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Klasik Yemek Odası Takımı
Olimpos Gold Yatak Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp