Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

FENOMEN GOLD KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ

Göz alıcı ışıltısı ile yaşam alanlarınıza ihtişam katacak olan klasik koltuk takımını şimdi keşfedin. Ahşap oyma motiflerindeki gerçek altın varak işlemeleri ile mükemmeli temsil eden lüks oturma grubu şık olduğu kadar konforlu bir oturum tecrübesi sunuyor. Tamamen doğal ahşaptan el emeği ile icra edilen altın varaklı koltuk takımı tercih edildiği alanlarda tüm gözleri üzerine çekiyor. Heybetiyle kullanıcıları şaşırtan, ilgisini çeken ve takdirini toplayan fenomen gold kanepe takımına daha yakından bakın.

Klasik oturma grubu iki üçlü koltuk, iki tekli koltuk ve orta sehpadan oluşuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine takıma klasik aksesuar ürünleri ve avize modelleri de dahil edilebiliyor. Klasik koltuk takımı talebe bağlı olarak kullanıcıların istediği renk ve ölçü seçenekleri ile üretilerek yaşam alanlarına adapte edilebiliyor. Fenomen gold koltuk takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında muhteşem uyumu yakalaması amacıyla takımın kendi grubundan olan Fenomen klasik yemek odası takımını da tercih ediyor.

Lüks koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilir ya da bizi arayabilirsiniz. İlettiğiniz talep doğrultusunda deneyimli müşteri danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacaklardır.

Fenomen Klasik Yemek Odası Takımı
Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Helios Lüks Koltuk Takımı
Armoni Klasik Köşe Takımı
Turri Klasik Köşe Kanepe
Leon Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp