Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Orkide Gold Klasik Koltuk Takımı

Lüks koltuk takımının en dikkat çekici özelliklerinin başında, özel motifli dokuma kumaşı geliyor. Göz alıcı kumaşın, rengi ve motifleri, ahşap oyma motifleriyle de mükemmel uyumu temsil ediyor. Sıradışı tasarımı ve gerçek kaplama motifleri ile bu sezonun en gözde koltuk modelleri arasında olan Orkide gold klasik koltuk takımı, yaşam mekanına değer katan bir tasarıma sahip. Kanepe takımının tasarımında tercih edilen motifli dokuma kumaş, ince ahşap oyma işçiliği ve altın renk mükemmel bir uyum içerisinde tasarlandı. Klasik salon takımında berjer ve kanepelerin uyumu, desenleri ve renk tonlarına ek olarak, tasarımında tercih edilen oval hatlar ile de destekleniyor.

Klasik oturma grubu iki klasik berjer ve iki kanepeden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma, klasik orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri ilave edilmektedir. Şık ve zarif bir karakteri olan salon takımı, üretiminde kullanılan ergonomik sünger ve özel dokuma kumaşları sayesinde rahat bir oturum sunuyor.

Yaşam alanlarında sarı renk tonları ile bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcılar Orkide gold klasik oturma takımını tercih ederken, daha koyu renkli bir oturma takımı kullanmak isteyen kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Orkide klasik koltuk takımı satın alıyor.

Klasik kanepe takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurarak, bilgi alma talebinizin sistemimize düşmesi gerekmektedir. Ürün bilgi formu talebiniz doğrultusunda uzman satış danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek öğrenmek istediğiniz bilgileri ve sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Valentin Klasik Koltuk Takımı
Helios Lüks Koltuk Takımı
Leon Klasik Koltuk Takımı
Orkide Klasik Koltuk Takımı
Panorama Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp