Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PANORAMA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Lüks yaşam alanlarına alışılmışın dışında bir hava getiren Panorama klasik koltuk takımı, hayatınıza ve yaşantınıza değer katmaya geliyor. Ahşap oyma sanatının yüzde yüz el işçiliği ile icra edildiği, özel dokuma kumaşların tercih edildiği ve altın varağın kullanıldığı klasik kanepe takımı tam anlamıyla zarafetin vücut bulmuş hali olarak salonlarınıza karakterli bir duruş getiriyor. Ahşap oturma grubu iki klasik koltuk ve iki klasik berjerden oluşuyor. Salonlarında klasik tarzın uyumunu sürdürmeyi amaçlayan kullanıcıların isteği üzerine, klasik orta sehpa, yan sehpa, fiskos sehpa, zigon sehpa veya klasik aksesuar modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mükemmel yaşam alanları oluşturmak için tercih edeceğiniz mobilya modellerinizi, Panorama klasik koltuk takımına teslim edebilirsiniz. 

Üretiminde tercih edilen ortopedik sertlikte ve birinci sınıf kalitede süngerleri ile rahat ve konforlu bir oturum sağlayan salon takımı yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olacak. Tamamen kullanıcıların istediği özel ölçüde ve renkte üretilerek, koltuk grubunun kullanım alanlarına uyum sağlaması amaçlanmaktadır. Klasik oturma grubu fiyatları hakkında bilgi almak ve modelin özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sıcakkanlı ve alanında uzman satış danışmanlarımız merak ettiğiniz detayları ve soruları yanıtlamak için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Deko Lüks Koltuk Takımı
Valentin Klasik Koltuk Takımı
Helios Lüks Koltuk Takımı
Leon Klasik Koltuk Takımı
Orkide Klasik Koltuk Takımı
Pasha Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp