Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ORKİDE KLASİK KOLTUK

Tasarımındaki oval çizgileri, harika desenlere sahip dokuma kumaşı ve ahşap oyma motifleri ile şık ve gösterişli bir salon takımına sahip olmak isteyen kullanıcılar için ideal olan Orkide klasik koltuk takımı şıklığının yanında konforuyla da kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Pufuduk koltuk modelleri arasında en fazla tercih edilen yeni sezon tasarımı olan Orkide koltuk takımı tamamen el işçiliği ile hazırlanıyor. Salonlarınıza adeta bir orkide çiçeği gibi renk ve canlılık katacak olan lüks koltuk takımını keşfedin. 

Klasik salon takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine modele orta sehpa veya yan sehpa da ilave edilebiliyor.  Daha geniş salonlar ve kalabalık aileler için oturma grubu ile uyumlu klasik aksesuarlar, klasik aydınlatma ürünleri ve zigon sehpa da ilave edilebiliyor. Yaşam alanlarının genel dekoruna uygun farklı özel ölçü ve renk seçeneği ile üretilen klasik oturma grubu ile kullanıcıların yaşam alanlarına tam uyum sağlanması amaçlanıyor.

Salonlarında veya oturma odalarında kırmızı ve koyu renk tonları ile bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcılar Orkide klasik klasik oturma takımını tercih ederken, daha koyu renkli bir oturma takımı kullanmak isteyen kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Orkide gold klasik koltuk takımını satın alıyor.

Klasik oturma takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ürün bilgi formu talebiniz doğrultusunda alanında bilgili satış danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Bizlere WhatsApp numaralarımızda da çok hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
Deko Lüks Koltuk Takımı
Helios Lüks Koltuk Takımı
Panorama Klasik Koltuk Takımı
Orkide Gold Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp