Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nora Klasik Koltuk Takımı

Heybetli tasarımıa sahip lüks koltuk takımı, ahşap oyma motifleri ve narin el işçilikleri ile ilk görüşte dikkatleri üzerine çekiyor. Evlerinde saray havası oluşturmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Nora klasik koltuk takımı modeli farkı renk ve oyma motifleri ile mekana zengin bir ihtişam kazandırıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen salon takımında birinci sınıf ahşap ve döşeme malzemeleri kullanıldı. Yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta üretilen Nora lüks koltuk takımı, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre koltuk takımına sehpa da ilave edilebiliyor.

Karamel rengin bronz tarzda uygulandığı klasik koltuk takımında birinci sınıf döşemelik kumaş tercih edildi. Görkemli tasarıma sahip berjerler ile, üst ve altı kısımları komple oymalı olan kanepeleri mükemmel şekilde kombin edildi. Nora koltuk takımı kullanıcının istediği renk ve ölçü seçeneklerinde kişiye ve mekana özel olarak üretilebiliyor. Yeni sezon için tasarlanan koltuk takımı genellikle kendi koleksiyonu olan Nora yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks koltuk takımına sahip olmak için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilir ya da Masko mobilya kentindeki Showroom'umuza gelerek ikram edeceğimiz kahvemiz ile birlikte ürün detaylarını birlikte görüşebiliriz. 

türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
asortie klasik mutfak
Ceneviz Klasik Mutfak
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
Klasik koltuk modeli
Nazende Klasik Koltuk Takımı
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp