Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Marbella Klasik Koltuk Takımı

Geniş salonlarda şık yaşam alanlarık oluşturmak için tasarlanan klasik koltuk takımı yaşam alanlarınıza ihtişam katmaya geliyor. Geniş bir koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanacak olan lüks oturma grubu tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi.  Marbella klasik koltuk takımı kendi grubundan olan Marbella yemek odası takımı ile kombin edildi. İki kanepe ve iki berjerden oluşan koltuk takımına istenildiğinde sehpa takımı da ilave edilebilir. Tamamen gürgen ağacından el işçiliği ile üretilen Marbella koltuk takımı istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da yapılabilir.

Kanepe ve berjerler yaşam alanlarında size daha fazla yer sağlayacak şekilde minyon tarzda üretildi. Yıllara meydan okuyacak sağlamlığa sahip olduğu kadar, birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri ile aynı zamanda yüksek konfor sağlıyor. Marbella lüks koltuk takımı modelini set olarak alabildiğiniz gibi istediğiniz parçasını tek tek de alabilirsiniz.

Lüks oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk tasarımları
Apolyon Klasik Koltuk Takımı
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
lüks klasik sohbet seti
Palermo Sohbet Seti
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp