Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MİMOZA CHESTER KOLTUK TAKIMI

Mimoza chester koltuk takımı, tasarımında, saflığın ve yeni başlangıçların anlamı olan beyaz rengi tercih ediyor. Yaşam alanlarında yeni bir başlangıca yelken açmak ve şık bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcıların tercihlerinden olan chester kanepe takımı şık tasarımı ve zarifliğiyle salonlarınıza ihtişam getirecek.

Chester salon takımı iki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma chester sehpa ve aksesuar modelleri de dahil ediliyor. Beyaz dokuma kumaşın tercih edildiği chester oturma grubu şık olduğu kadar, rahat bir oturum deneyimi de sağlıyor.

Kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından Mimoza chester oturma takımı özel ölçü ve renk seçeneği ile yalnızca kullanıcılara özel olarak imal ediliyor. Chester koltuk takımı fiyatı ve detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman ve ilgili satış temsilcilerimiz, öğrenmek istediklerinizi ve sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Klasik koltuk takımı modelleri
Rosse Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Benti Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı tasarımları
Şehrizar Klasik Koltuk Takımı
Simla Chester Koltuk Takımı
Simla Klasik Koltuk Takımı
Liperde Avangard Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp