Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Liperde Avangard Koltuk Takımı

Liperde avangard koltuk takımı sade ve şık tarzıyla alışılmışın dışında bir karakterinin olduğunu kanıtlıyor. Avangarde kanepe takımı kumaşındaki dikey desenler ile salonunuzun tasarımına hareket katıyor. Son yılların en çok tercih edilen çizgili model tasarımları, renk geçişlerindeki başarısı ile birçok salon tarzına uyum sağlıyor.

Avangart salon takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Takım ergonomik sünger ve özel dokuma kumaş ile rahat ve konforlu bir oturum sağlıyor. Ahşap kısımlarında kullanılan gümüş varak oturma takımının bütünü ile özdeşleşmiş bir tasarımı ortaya koyuyor. Üstelik modelin ahşap kısımlarındaki mat gümüş rengi ile de mükemmel uyumu yakalıyor. 

Avangard oturma grubuna kullanıcıların isteği üzerine avangard orta sehpa, avangard yan sehpa ve avangard aksesuar modelleri dahil ediliyor. Liperde avangard oturma takımı özel ölçü ve renk seçeneği ile yalnızca sizlere özel olarak imal ediliyor. Avangard koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında eğitimli ve uzman satış danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

altın varaklı klasik koltuk
Eldora Klasik Koltuk Takımı
Beren Klasik Berjer Takımı
Life Klasik Koltuk Takımı
Simla Chester Koltuk Takımı
Simla Klasik Koltuk Takımı
Mimoza Chester Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp