Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Simla Chester Koltuk Takımı

Simla chester koltuk takımı renkli ve oval çizgileri ile salonunuza hareket getirirken, görkemli yapısı ve dikkat çeken ahşap oyma motifleri ile tüm görenleri büyülüyor. Ahşap motiflerinde tamamen yaprak altın varağın kullanıldığı chester kanepe takımı özel dokuma kumaş ile buluşturularak eşsiz bir tasarıma imza atıldı. Lüks chester koltuk takımı altın varakları ve özel dokuma kumaşları ile mükemmel uyumu temsil ediyor. 

Chester salon takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Berjerlerin kumaşında tercih edilen desenler ile kanepelerde kullanılan kırlentlerin desenleri uyumu ve bütünlüğü temsil ediyor. Şık olduğu kadar rahat bir oturum sunan chester oturma grubu tamamen ergonomik süngerlerden imal edildi. Özel ölçü ve renk seçeneği ile yalnızca sizlere özel olarak üretilen chester oturma takımı yaşam alanlarınıza uyum sağlıyor.

Yaşam alanlarında renkli ve hareketli bir konsept oluşturmak ve bunu desteklemek isteyen kullanıcılar Simla chester koltuk takımını tercih ederken, daha klasik bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcılar Simla klasik koltuk takımını tercih ediyor.

Chester oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Deneyimli ve alanında bilgili satış danışmanlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Beren Klasik Berjer Takımı
Life Klasik Koltuk Takımı
Life Klasik Yemek Odası Takımı
Simla Klasik Koltuk Takımı
Liperde Avangard Koltuk Takımı
Mimoza Chester Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp