Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Life Klasik Koltuk Takımı

Life klasik koltuk takımı gösterişli yapısı ile yaşam mekânlarınızda karakterli bir duruş sergiliyor. Ahşap kısımlarındaki detaylı oyma işçiliği, klasik kanepe takımının göz alıcı genel hatlarını belirliyor. Salonunuza görkemli bir hava getirecek olan klasik salon takımı rahat ve konforlu yapısı ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Özellike berjerlerin kol kısmındaki ahşap işlemeler takıma mükemmel bir hava katıyor. 

Klasik oturma grubu, kumaş motifleri, ahşap üzerindeki gerçek altın varaklı cilası, farklı kırlent modelleri ile bir uyum içerisinde. İki kanepe ve iki berjerden oluşan salon takımına, kullanıcıların arzu ve isteğine göre klasik orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri dahil ediliyor.

Klasik oturma takımı, özel ölçü, kumaş türü ve renk seçenekleri ile yalnızca sizlere özel olarak üretiliyor. Life klasik kanepe takımını tercih eden kullanıcılar, salonlarında uyumu ve tasarımsal bir bütünlük yakalamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Life klasik yemek odası takımını da satın alıyor.

Klasik oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza ulaşarak, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı fiyatları istanbul
Gülipek Klasik Koltuk Takımı
Orlando Klasik Berjer
Simya Fiskos Koltuk Takımı
Life Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp