Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Story Klasik Koltuk Takımı

Story klasik koltuk takımı zarif işçiliği, kanepelerdeki köşeli  artdeko yapısı ve klasik berjerlerindeki narin tasarımı ile yaşam alanlarınıza ihtişam katacak. Desenli kumaşı ve ahşap oyma motifleri ile kendine has bir karakteri olan koltuk takımına yakından bakın. Tasarımında tercih edilen dokuma kumaşının motifleri, ahşap oyma işçiliği ile bir uyum içerisinde. Koyu renk tonlarının hâkim olduğu klasik salon takımının ahşap kısımlarındaki gerçek altın varak takımın şıklığı ve eşsizliğine vurgu yapıyor. Artdeko çizgilere sahip klasik oturma grubu iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma ahşap oyma motifli orta sehpa ve klasik yan sehpa modelleri dahil ediliyor.

Klasik kanepe takımı istenilen ölçü ve renkte yalnızca sizlere özel olarak icra ediliyor. Story klasik koltuk takımını satın alan kullanıcılar yaşam alanlarında uyum ve bütünlük sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Story klasik yemek odası takımı ve Story klasik yatak odası takımını da tercih ediyor.

Klasik oturma grubu fiyatı ve detayları hakkında bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Satış danışmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek büyük bir özveri ile sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik koltuk takımı modelleri
Beste Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Saruhan Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Tahran Klasik Koltuk Takımı
Atlas Klasik Koltuk Takımı
Story Klasik Yemek Odası Takımı
Story Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp