Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

GÜNEŞ ARTDECO KOLTUK TAKIMI

Karakterindeki ağır ve görkemli havası ile asaletli bir duruş sergileyen Güneş artdeco koltuk takımı tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Tasarımında tercih edilen zarif ahşap oyma işçilikler, özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler ile şıklığının yanında rahat bir oturum sağlayan kanepe takımı salonunuzun şıklığını ve asaletini temsil edecek.

Artdeco salon takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Takıma kullanıcıların isteği üzerine ahşap orta sehpa ve yan sehpa ilave ediliyor. Yalnızca kullanıcıların istediği ölçü ve renkte üretilen artdeco kanepe takımı yaşam alanlarınıza uyum sağlıyor.

Oturma grubunu tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında bütünlük ve uyum sağlamak açısından grubun kendi takımından olan Güneş artdeco yemek odası takımı ve Güneş artdeco duvar ünitesini de satın alıyor.

Artdeco koltuk takımı fiyatı öğrenmek detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Satış temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamak için sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Hanzade Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk tekirdağ
Sude Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli istanbul
Mahide Klasik Koltuk Takımı
Güneş Artdeco Yemek Odası Takımı
Güneş Artdeco Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp