Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Girnde Avangard Koltuk Takımı

Girne klasik oturma grubu, modern mobilyanın rahatlığından vazgeçemeyen klasik mobilya tutkunları için özel olarak tasarlandı. Bir kanepe ve iki berjerden oluşan oturma grubu, puf şeklide hazırlanmış bir orta sehpa ile desteklendi. Kanepelerin sırt, saçak ve kol ksımlarında uygulanan kapitone görülmeye değer titiz bir işçilik ile uygulandı. Minder kısımları da kapitone yapılan berjerlerin kollarındaki ahşaplar altın varak ile kaplandı. Kanepe kollarında uygulanan ovallik takıma spor bir hava kazandırdı. Lüks yaşam alanlarında yer vermek isteyeceğiniz mobilyalar arasına girecek olan koltuk takımına daha yakından bakın.

Ergonomik yapısı ile de kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan lüks salon takımı modeli için birinci sınıf kumaş ve ortopedik döşeme malzemeleri kullanıldı. Yaşam alanlarında standart salon takımı yerine köşe takımı kullanmayı tercih edenler için ise Malta klasik köşe takımı üretildi. İstenilen renk ve ölçüde özel olarak üretilen Girne koltuk takımı, salonlarınıza değer kazandıracak.

Lüks oturma grubu fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp