Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KARMEN MARKÜTERİ KOLTUK TAKIMI

Marküteri sanatının ince işçiliği ile üretilen Karmen marküteri koltuk takımı el işçiliği ile doğaş ahşaptan üretildi. Yeni sezonun en iddialı ürünlerinden olan Karmen marküteri koltuk takımının hikayesi eski Mısır’a uzanıyor. Kraliçe Kleopatra'nın sarayını süsleyen, Fatih Sultan Mehmet’in icra ettiği marküteri sanatı, salonunuza görkemli bir hava katmaya geliyor. Sanatkarların icra ettiği marküteri sanatı ile üretilen Karmen marküteri koltuk takımı, eşsiz modellerimiz arasında yer alıyor. Lüks oturma grubu tercih edecek kişilere hitap eden Karmen marküteri koltuk takımı salon konspetinizin vazgeçilmezi olacak.

Karmen marküteri salon takımı iki adet kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Klasik koltuk takımına isteğenize göre bir adet marküterili orta sehpa da dahil ediliyor. Karmen marküteri koltuk takımı farklı renk seçenekleri ve özel ölçüler ile mekanın ölçü ve konseptine göre üretilebiliyor. Böylece yaşam alanlarınıza ve yalnızca sizlere özel bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. 

Özel dokuma kumaşı ve marküteri sanatının ince işçiliği ile üretilen Karmen marküteri lüks salon takımını uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz. Karmen marküteri koltuk takımı genellikle kendi tasarımı olan Karmen marküteri yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor..

Karmen marküteri oturma grubu modelini Masko mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilir, model hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Şah Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp