Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Gloria Klasik Koltuk Takımı

Gloaria klasik koltuk takımı chester kapitone deseni, takım ile uyum sağlayacak renk ve desende tasarlanan kırlentleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Klasik salon takımı şıklığı ve konforuyla misafirlerinizin ilgi odağı olacak. Mavi renk tonlarının hâkim olduğu klasik oturma takımı, ahşap motiflerde kullanılan gerçek altın varak ile uyum içerisinde.

İki klasik kanepe ve iki klasik berjerden oluşan salon takımı, özel dokuma kadife ve saten kumaşlar ile kaplandı. Kanepe takımının salonunuzdaki konsept ile uyum sağlaması açısından, tercih ettiğiniz ölçü ve renkte yalnıza size özel olarak üretiliyor. Oturma grubuna klasik ahşap sehpa ve klasik aksesuar modelleri de dahil ediliyor.

Ahşap koltuk takımını satın alan kullanıcılar yaşam alanlarında uyum ve bütünlüğü yakalamak amacıyla, takımın kendi grubundan olan Gloria klasik yemek odası takımını ve Gloria klasik yatak odası takımını da tercih ediyor. Klasik oturma takımı fiyatları ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
Romina Klasik Koltuk Takımı
Gala Klasik Koltuk Takımı
Gloria Klasik Yemek Odası Takımı
Gloria Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp