Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

GALA KLASİK KOLTUK TAKIMI

İhtişamlı ve göz alıcı çizgileri ile salonunuza lüks bir hava katacak olan Gala klasik koltuk takımı tüm görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ahşap oyma sanatının icra edildiği klasik oturma grubu tamamen doğal ahşaptan ve birinci sınıf dokuma kumaştan üretiliyor. Masmavi kumaş kaplaması, gerçek altın varaklı oyma motifleri ile mükemmel uyumu temsil ediyor. 

Tasarımında tercih edilen oval çizgiler, yuvarlak kırlentler ile bir bütünlük sağlarken ahşaba uygulanan gerçek altın varak klasik koltuk modelinin rengi ile uyum sağlıyor. Klasik oturma takımı iki klasik kanepe ve iki klasik tekli koltuktan oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine, oturma grubuna klasik ahşap sehpa ve takım ile uyumlu klasik aksesuarlar dahil ediliyor.

Gala klasik kanepe takımını tercih eden kullanıcılar yaşam mekanlarında uyum sağlamak amacıyla kendi grubundan olan Gala klasik yemek odası takımını ve Gala klasik yatak odası takımını da tercih ediyor.

Gala klasik oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Gala Klasik Yemek Odası Takımı
Gala Klasik Yatak Odası Takımı
Güneş Artdeco Koltuk Takımı
Güneş Artdeco Yemek Odası Takımı
Güneş Artdeco Duvar Ünitesi
Story Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp