Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Barcelona Klasik Koltuk Takımı

Barcelona lüks koltuk takımı şık tasarımı ve gerçek altın varaklı cilası ile mükemmel yaşam alanları dizayn etmenizi sağlıyor. Klasik hatları ile yaşam alanlarınızda varlığını hissettirecek olan lüks koltuk takımı rahat ve ergonomik formları sayesinde konuklarınızı şaşırtacak.  Barcelona klasik koltuk takımı, zarif oyma motifleri ve versace deseni ile kibar bir çizgiye sahip. Oyma işçiliği ile döşeme işçiliğinin mükemmel kombinasyonu sonucu ortaya çıkan adeta bir sanat şaheseri niteliğinde. Lüks koltuk takımının ihtişamı detaylarında saklı. 

İki kanepe ve iki berjerden oluşan takıma isteğe göre orta sehpa ve yan sehpadan oluşan sehpa takımı da ilave edilebiliyor. Kapitone ve tül döşeme sanatının birlikte kullanıldığı modelde, gövdeye uygulanan altın varak ile kumaşlar üzerindeki altın varak rengi uyum sağlamış. Berjerin sırt kısmı komple kapitone ile döşenmiş. Kanepe ve berjerlerin üzerinde takıma ihtişam katan oyma taçlar konulmuş. Alt bazaya yerleştirilen ve orta sehpa ile aynı olan versace oyma motifi takıma değer katan diğer bir detay.

Barcelona klasik salon takımı mobilyaları kullanıcının istediği ölçü ve renkte üretilebiliyor. Saray mobilyası görünümüne sahip Barcelona koltuk takımı salonlarda genellikle Barcelona duvar ünitesi ve Barcelona klasik yemek odası ile birlikte tercih ediliyor. Her sezonun en fazla tercih edilen grubu olan Barcelona modelinin ayrıca iki farklı tasarıma sahip yatak odası takımı da bulunuyor.

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
taşlı klasik avize
Üç Katlı Taşlı Klasik Avize
klasik mutfak dekoru
Matmazel Klasik Mutfak
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp