Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PARİS KLASİK KOLTUK TAKIMI

Alışılagelmiş klasik koltuk takımı modellerine göre daha radikal çizgilere sahip olan Paris salon takımı doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Zengin oyma motifleri ve füme lake üzerine altın varak işlemeler ile zenginleştirilen lüks koltuk takımı iki adet klasik kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Kanepelerin taç ve alt kısımlarındaki el işçiliği oyma motifleri tasarıma zengin bir hava kazandırıyor. Tam anlamışyla ihtişamlı bir kanepe takımına sahip olmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında olan Paris koltuk takımına daha yakından bakın.

Berjerlerin arka ve yan kısımlarındaki oyma motifleri de yine  oturma grubunu ön plana çıkana bir detay olarak göze çarpıyor. Paris klasik koltuk takımı modeli salonlarda genellikle kendi grubundan olan Paris yemek odası modeli ile birlikte tercih ediliyor. Şık ve ihtişamlı Paris modelinin aynı zamanda kendi adını taşıyan bir de yatak odası tasarımı bulunuyor. Asortie Mobilya koltuk takımı koleksiyonu içinde bulunan birçok model gibi, Paris koltuk takımı da istediğiniz renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebiliyor.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp