Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

NADİDE KLASİK KOLTUK TAKIMI

Sıcak ve göz alıcı görüntüsü ile zarif bir eser niteliğinde olan Nadide klasik koltuk takımı, şık tasarımı ile salonunuza ihtişamlı bir hava katacak. Kapitone deseni, özel dokuma kumaşı ve ahşap oyma sanatının bir uyum içerisinde kullanıldığı salon takımı tüm görenlerin beğenisini kazanacak.

Lüks salon takımı, ahşap oyma motiflerinde kullanılan gerçek altın varak ile eşsiz bir parça olarak karşımıza çıkıyor. İki kanepe ve iki ahşap berjerden oluşan oturma grubu rahat yapısıyla dikkat çekiyor.

Nadide klasik oturma grubu kullanıcıların salonlarına uyum sağlaması açısından özel ölçü ve farklı renk çeşitleri ile üretiliyor. Klasik kanepe takımına, klasik aksesuar modelleri ve klasik orta sehpa da ilave ediliyor. Yaşam alanları geniş olan kullanıcılar ayrıca yan sehpa ve zigon sehpa gibi ilave aksesuarlar da tercih edebiliyorlar.

Nadide salon takımlarından olan bu grubu satın alan kullanıcılar, takımın kendi üyesi olan Nadide klasik yemek odası takımını da tercih ediyor. Klasik koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurup, sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacak satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Nadide Klasik Yemek Odası Takımı
Karizma Klasik Koltuk Takımı
Paris Klasik Koltuk Takımı
Romina Klasik Koltuk Takımı
Gala Klasik Koltuk Takımı
Gala Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp