Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Klasik Koltuk Takımı

Belinda klasik koltuk takımı, zarif tasarımı ve kendine özgü rengi ile salonlarınızın havasını değiştirecek yepyeni bir model olarak bu yılın favori tasarımları arasında yer aldı. Genellikle kendi koleksiyonu olan Belinda yemek odası ve Belinda yatak odası takımları ile kombine edilen koltuk takımında, iki adet klasik kanepe ve iki adet klasik berjer bulunuyor. İsteğe göre sehpa takımı da ilave edilen koltuk takımı kullanıcının istediği renk ve ölçüde üretilebiliyor.

Takımın sehpalarında genellikle cam kullanılıyor. Fakat müşterinin isteğine göre sehpalarda cam yerine ahşap ta kullanılabiliyor. Belinda lüks koltuk takımı modelinde birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri kullanıldı. Şık görünümü yanında ergonomik yapısı ile de tercih edilen Belinda koltuk takımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Belinda koltuk takımı, mekana özel olarak köşe koltuk takımı olarak da üretilebiliyor. Belinda klasik oturma grubu takımını tercih edenler genellikle Belinda duvar ünitesi ve Belinda şömine modellerini birlikte kombin ettiler.

Mükemmel tasarıma sahip, yaşam alanlarınızın bütününün bir uyum içerisinde ahenk ile tasarlanması için Belinda takımlarını tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik mutfak masası
Belinda Klasik Mutfak Masası
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp