Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HARMES KLASİK KOLTUK TAKIMI

Harmes klasik koltuk takımı, salonlarında lüks ve zarafeti yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlandı. Klasik kanepe takımı, altın varaklı ahşap oyma işçiliği ve oval hatları ile göz dolduruyor. Büyüleyici bir havası olan klasik oturma takımının üretiminde özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler kullanıldı. İhtişamlı bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, lüks yaşam alanlarına tercih ediliyor. 

Klasik koltuk takımı iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Klasik kanepe takımına kullanıcıların isteğine göre ahşap orta sehpa, yan sehpa ve klasik aksesuar çeşitleri de dahil ediliyor. Yaşam alanlarınıza anlam katacak olan klasik oturma takımı, sadece size özel olarak istediğiniz ölçü ve renkte üretiliyor.

Harmes klasik koltuk takımını tercih eden kullanıcılar yaşam mekanlarında bütünlüğü sağlamak amacıyla salon takımı grubunun kendi takımından olan, Harmes klasik yemek odası takımını ve Harmes klasik yatak odası takımını da satın alıyor.

Klasik oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında tecrübeli satış temsilcilerimiz, sorularınızı yanıtlayarak sizi bilgilendireceklerdir.

Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Harmes Klasik Yemek Odası Takımı
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp