Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Okyanus Klasik Koltuk Takımı

Okyanus klasik koltuk takımı modeli şık ve zarif tasarımı ile yeni sezon salon takımlarının çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Okyanus lüks koltuk takımı iki adet kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşuyor. Salon takımına isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Kullanıcıya konforlu bir oturum sunan koltuk takımı tasarımı birinci kalite ortopedik süngerlerden ve rahat dokuma kumaşlardan üretildi. Tamamen doğal ağaçlardan el işçiliği ile üretilen koltuk takımındaki varak işlemeler ve pentür çalışmaları da yine el işçiliği ile yapıldı. Farklı renk seçenekleri ile üretilebilen Okyanus koltuk takımı, komple altın varak işlemeler ile de tasarlanabiliyor. 

Modelin komple altın varaklı halini Bergamo Koltuk Takımı linkine tıklayarak görebilirsiniz. Okyanus klasik koltuk takımı genellikle salonlarda kendi grubundan olan Okyanus klasik yemek odası takımı ile kombin ediliyor. Okyanus modelinin aynı formlara sahip bir de yatak odası modeli bulunuyor. Asortie Mobilya koleksiyonunda yer alan salon takımlarının büyük bir çoğunluğunu kendi istediğiniz renk ve ölçülerde sipariş verebilir ve sadece size özel olarak tasarlayabilirsiniz. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak, talepleriniz iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

Klasik koltuk takımı fiyatları istanbul
Gülipek Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Sedef Yemek Odası Takımı
Okyanus Klasik Yemek Odası Takımı
Okyanus Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp