Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Hisar Sedef Koltuk Takımı

Hisar Sedef klasik koltuk takımı salonunuza şıklık ve zenginlik katacak. Ergonomik ve rahat yapısı ile konforlu bir oturum sağlayan klasik kanepe takımı ahşap kısımlarındaki sedef deseni ve eşsizliğiyle öne çıkıyor. Oturma odanızda ilgilerin odağı olacak koltuk takımı kırlentleri ve dokuma kumaş üzerindeki desenler ile bir uyum içerisinde bütünü oluşturuyor. Köşeli tasarımıyla lüks yaşam alanlarına ağırlığını koyacak olan koltuk takımını inceleyin. 

Sedef desenleri ile göz alan klasik salon takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma, sedef ahşap sehpa ve sedef yan sehpalar ilave ediliyor. Takımın bütünlüğünü sağlamak amacıyla kullanıcılara takım ile uyumlu klasik aksesuar modelleri de öneriliyor. Hisar sedef klasik oturma grubu, özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnıza kişiye özel olarak üretiliyor. Hisar sedef klasik salon takımını satın alan kullanıcılar, genellikle takımın kendi grubundan olan Hisar sedef yemek odası takımını da tercih ediyor.

Yaşam alanlarının tasarımına göre klasik ahşap modelleri tercih edenler için Hisar klasik koltuk takımı öneriliyor. Klasik takımların fiyatlarını öğrenmek ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Lion Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Sedef Yemek Odası Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp