Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HİSAR KLASİK KOLTUK TAKIMI

Hisar klasik koltuk takımı yaşam alanlarında simetrik bir uyum yakalamak isteyen kullanıcıların ilk tercihi oluyor. Lüks klasik koltuk takımının çizgilerindeki simetrik detaylar, modeli diğer tasarımlara göre ayrıcalıklı kılıyor. Ahşap oyma sanatının icra edildiği klasik koltuk modeli, yaşam alanlarınıza zarafet getiriyor.

Avangard koltuk takımı, şık olduğu kadar konforuyla da ön plana çıkıyor. Klasik ve rahat bir koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcılar için ideal olan Hisar klasik koltuk takımı ergonomik tasarımın püf noktaları dikkate alınarak üretiliyor. Klasik oturma grubu, iki klasik kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine oturma grubuna klasik ahşap sehpa ve klasik yan sehpa ilave ediliyor. Klasik koltuk takımına ilave edilecek orta sehpa ve yan sehpa oturma odanızda bir bütünlük sağlıyor. En şık yaşam alanlarına sahip olmak için, salonunuzun dekorasyonunu, klasik koltuk takımlarına emanet edebilirsiniz. 

Hisar klasik koltuk takımını satın alan kullanıcılar genellikle Hisar klasik yemek odası takımı ve Hisar klasik yatak odası takımını da satın alarak yaşam alanlarında bütünlük sağlamayı amaçlıyor.

Klasik oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Hisar Sedef Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Sedef Yemek Odası Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp