Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lion Klasik Oturma Grubu

Heybetli ve konforlu, yumuşacık bir oturma grubu tercih etmek istiyorsanız Lion koltuk takımı tam size göre. Ahşap oyma sanatının icra edildiği lion klasik koltuk takımı en lüks yaşam alanlarında kullanılması için tasarlandı. Asortie’nin yeni sezon lüks koltuk takımı modelleri koleksiyonu için tasarlanan Lion klasik koltuk takımı, salonlarınızda ihtişam, konfor ve zarafeti buluşturacak. Lion lüks salon takımı, iki adet klasik kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Lion koltuk takımının en dikkat sçeken özelliği mükemmel oyma motifleri ile ihtişamlı bir albenisi olması. Asortie lüks koltuk takımları arasında en fazla ilgi gören modellerinden olan salon takımı modeli, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Koltuk takımı modeli, kullanıcıya konforlu bir oturum sağlaması için birinci sınıf ortopedik sünger ve dokuma kumaşlar ile döşendi. Lion klasik oturma grubu takımı, istenilen ölçüde ve farklı renk seçenekleri ile kullanıcıya özel olarak da üretilebiliyor.

Klasik koltuk takımı fiyatı ve detaylarını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Tarafımıza ilettiğiniz talebiniz doğrultusunda şık yaşam alanlarınızda varlığını hissettirecek klasik koltk takımı lüks yaşam alanınızda vazgeçilmeziniz olacak. 

avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp