Klasik koltuk takımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Saruhan Klasik Koltuk Takımı

Saruhan klasik koltuk takımı, lüks tasarımı ve gösterişli yapısıyla ilgilerin odağı olacak. Kral tahtı izlenimi veren tasarımıyla, krallara layık yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Yeni sezonun en fazla ilgi gören salon takımı tasarımları arasında olan Saruhan klasik koltuk takımı görkemli tasarımı ile yaşam alanlarınıza saray esintisi getirecek. Gösterişli tasarımı, eşsiz ahşap işçiliği ve gerçek altın varakları ile ihtişamlı bir salonda olması gereken tüm doneleri bünyesinde barındıran Saruhan klasik salon takımı görenleri sihirli tasarımıyla etkileyecek.

Kanepe ve berjerlerin taç kısmına işlenen ahşap oyma motifler, oturma takımının imzası niteliğini taşıyor. İri ve gösterişli bir takım olan Saruhan klasik salon takımı geniş oturma odalarınızda tüm ilgilerin odağı olacak. Klasik oturma grubu iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine gruba, ahşap orta sehpa ve takım ile uyumlu, ihtişamlı klasik aksesuar modelleri dahil ediliyor. Klasik kanepe takımı istenilen ölçü, renk ve varak çeşidiyle sadece kişiye özel olarak üretiliyor.

Klasik kanepe takımı fiyatını öğrenmek, hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacak ilgili satış temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp