Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Beste Klasik Koltuk Takımı

Asortie Mobilya klasik koltuk takımı koleksiyonunun vazgeçilmez modellerinden olan Beste klasik koltuk takımı, tasarımındaki uyum ve bütünlüğüyle salonunuza renk katacak. Tasarımında tercih edilen renk ve desenler tüm görenleri büyülerken, ahşap oyma motifleri ve özel dokuma kumaşta kullanılan desenler bir bütünü oluşturuyor.

Klasik kanepe takımı ihtişamı, kullanışlı yapısı ve konforu ile ön plana çıkıyor. Şık ancak bir o kadar da rahat bir oturma grubu arayanlar için ideal olan klasik koltuk takımı salonunuza asırlar boyunca yaşayacak canlı ve bir o kadar da neşeli bir ruh getirecek. Klasik oturma grubu iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Takıma ahşap orta sehpa ve yan sehpalar da ilave edilebiliyor.  Beste klasik salon takımı, istenilen ölçü ve renkte yalnızca size özel olarak üretiliyor.

Beste klasik salon takımını tercih eden kullanıcılar, genellikle grubun kendi takımından olan Beste klasik yemek odası takımını da satın alıyor. Klasik kanepe grubuna sahip olmak, fiyatını öğrenmek veya detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İlgili satış temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamak ve sizi aydınlatmak adına sizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir.

Klasik koltuk takımı modelleri
İnci Klasik Koltuk Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Saruhan Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Tahran Klasik Koltuk Takımı
klasik lake yemek odası takımı
Beste Klasik Yemek Odası
Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp