Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bergamo Klasik Koltuk Takımı

Lüks yaşam alanlarında tercih edilecek olan Bergamo klasik koltuk takımı heybetli duruşu ve özel oyma motifleri ile tüm gözleri üzerine çekmeye yetiyor. Bergamo klasik koltuk takımı modeli şık ve zarif tasarımı ile yeni sezon salon takımlarının çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Bergamo lüks koltuk takımı iki adet kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşuyor. Salon takımına isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Kullanıcıya konforlu bir oturum sunan koltuk takımı tasarımı birinci kalite ortopedik süngerlerden ve rahat dokuma kumaşlardan üretildi. Farklı renk seçenekleri ile üretilebilen Bergamo koltuk takımı, lake renk ve altın varak işlemeler ile de tasarlanabiliyor. Modelin komple lake renklerini Okyanus Koltuk Takımı linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Bergamo klasik koltuk takımı genellikle salonlarda kendi grubundan olan Bergamo klasik yemek odası takımı ve Bergamo tv ünitesi ile birlikte kombin ediliyor. Bergamo tasarımının aynı formlara sahip bir de yatak odası modeli bulunuyor. Asortie Mobilya koleksiyonunda yer alan salon takımlarının büyük bir çoğunluğunu kendi istediğiniz renk ve ölçülerde sipariş verebilir ve sadece size özel olarak tasarlayabilirsiniz. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak, koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. 

Klasik yatak odası modeli
Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik duvar ünitesi
Bergamo Klasik Duvar Ünitesi
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik konsol
Bergamo Klasik TV Sehpası
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp